Op dit moment zijn we gesloten

Volg ons op Facebook voor het laatste nieuws.

ONLY A FEW PLACES LEFT. JONAS OHLSSON'S SUMMER SCHOOL (IT STARTS NEXT WEEK)⚒️🦛🍻🏒✏️🔈 @cobramuseum

#degek / #thefool = Thijs ligthart. Thanx Thijs, you are on pole position to become the fool of the month! Join us… twitter.com/i/web/status/1…

Kijk op deze site naar de actuele workshops.

Cobra Museum-team

Algemeen directeur: Stefan van Raay

Directiesecretaresse: Marieke van Zuilichem m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Zakelijk directeur: Els Ottenhof

Communicatie, marketing en pers: Eric Wie e.wie@cobra-museum.nl

Senior conservator: Hilde de Bruijn h.debruijn@cobra-museum.nl

Conservator: Julia Steenhuisen j.steenhuisen@cobra-museum.nl

Financiën en bedrijfsvoering: Joan Madiredjo j.madiredjo@cobra-museum.nl

Zakelijke relaties, Evenementen en Zaalverhuur: Denise van der Schaft d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Educatie: Elke Kuiper e.kuiper@cobra-museum.nl

Educatie en activiteiten: Esther van den Berg e.vandenberg@cobra-museum.nl

Grafisch en tentoonstellingsontwerp: Renata Alvares r.alvares@cobra-museum.nl

Registrar: Priya Bansrajp.bansraj@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering: Idwer Boersma i.boersma@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek: Guido Jelsma g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en beheer: Stefan Mirck: s.mirck@cobra-museum.nl

 

VACATURES EN STAGEPLEKKEN

 

Het Cobra Museum zoekt per direct een HORECAMEDEWERKER die gemotiveerd is om in ons museumcafé te werken. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zondag (10:00 – 17:00), onze ideale kandidaat weet van aanpakken, is flexibel inzetbaar en servicegericht.

Functie-inhoud:

  • Barwerkzaamheden
  • Bedienen van gasten aan tafel binnen en buiten op het terras
  • Lunchgerechten bereiden
  • Schoonmaakwerkzaamheden

Functie-eisen:

  • Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels
  • Gastvrije en zelfstandige werkhouding
  • Flexibel
  • Goede omgangsvormen en contactuele eigenschappen
  • Culinaire interesse
  • Stressbestendig
  • Horeca ervaring is een pré

Soort dienstverband: Deeltijd

 

STAGE: COMMUNICATIEAFDELING 

STAGE COMMUNICATIEAFDELING VOOR ONLINE COMMUNICATIE EN PUBLIEKSONDERZOEK

We zijn op zoek naar een stagiaire voor onze kleine hardwerkende communicatie afdeling. Voor minimaal 3 maanden startend bij voorkeur vanaf SEPTEMBER (aantal uren in overleg).

Uiteraard ben je een liefhebber van kunst en cultuur en dus een regelmatige bezoeker van musea in Nederland. Je hebt een scherp oog voor communicatie. Je vindt belangrijk wat de (potentiele) bezoeker wil, denkt en vind en laat dat je eigen ontwikkeling beïnvloeden. Daarvoor ondervraag en analyseer je onze bezoekers. Je hebt een goed gevoel voor en interesse in ‘beeld’ en daarmee laat je ons Instagram en FB accounts verder groeien.

Daarnaast ben je altijd pro-aktief en ‘hands-on’ voor allerlei klusjes binnen onze afdeling.

Uiteraard geven we je een vergoeding voor je talent.

Reageer met een goede mail naar Eric Wie e.wie@cobra-museum.nl

 

 

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief