Cobra Museum-team

Algemeen directeur: Stefan van Raay

Directiesecretaresse: Marieke van Zuilichem m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Zakelijk directeur: Els Ottenhof

Communicatie, marketing en pers: Eric Wie e.wie@cobra-museum.nl

Senior conservator: Hilde de Bruijn h.debruijn@cobra-museum.nl

Educatie: Elke Kuiper e.kuiper@cobra-museum.nl

Educatie en activiteiten: Esther van den Berg e.vandenberg@cobra-museum.nl

Evenementen en Zaalverhuur: Denise van der Schaft d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Ontwerp: Renata Alvares r.alvares@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering: Ramon ten Zende r.tenzende@cobra-museum.nl

Financiën: Joan Madiredjo j.madiredjo@cobra-museum.nl

Winkel en kassa: Aranka de Vijlder a.devijlder@cobra-museum.nl

Registrar: Priya Bansrajp.bansraj@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek: Guido Jelsma g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en beheer: Stefan Mirck: s.mirck@cobra-museum.nl

 

Vacatures en stageplaatsen

STAGE COMMUNICATIEAFDELING

We zijn op zoek naar een stagiaire voor onze kleine hardwerkende communicatie afdeling. Voor minimaal 3 maanden startend bij voorkeur vanaf begin maart (aantal uren in overleg).

Uiteraard ben je een liefhebber van kunst en cultuur en dus een regelmatige bezoeker van musea in Nederland. Je hebt een scherp oog voor communicatie. Je vindt belangrijk wat de (potentiele) bezoeker wil, denkt en vind en laat dat je eigen ontwikkeling beïnvloeden. Daarvoor ondervraag en analyseer je onze bezoekers. Je hebt een goed gevoel voor en interesse in ‘beeld’ en daarmee laat je ons Instagram account verder groeien.

Daarnaast ben je altijd pro-aktief en ‘hands-on’ voor allerlei klusjes binnen onze afdeling.

Uiteraard geven we je een fatsoenlijke vergoeding voor je talent.

Reageer met een goede mail naar Eric Wie e.wie@cobra-museum.nl

 

 

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief