Cobra Museum-team

Algemeen directeur: Stefan van Raay

Zakelijk directeur: Els Ottenhof

Directiesecretaresse: Marieke van Zuilichem
m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Senior conservator: Hilde de Bruijn
h.debruijn@cobra-museum.nl

Junior conservator: Franka Blok
f.blok@cobra-museum.nl

Educatie en activiteiten: Nina Montijn
n.montijn@cobra-museum.nl

Events en Zaalverhuur: Denise van der Schaft
d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Business development en partnerships: Bert Mennings
b.mennings@cobra-museum.nl

Communicatie, marketing en pers: Eric Wie
e.wie@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering: Ramon ten Zende

r.tenzende@cobra-museum.nl

Financiën: Joan Madiredjo

j.madiredjo@cobra-museum.nl

Winkel en kassa: Aranka de Vijlder
a.devijlder@cobra-museum.nl

Boekhouding: Esther van den Berg
e.vandenberg@cobra-museum.nl

Techniek: Guido Jelsma

g.jelsma@cobra-museum.nl

 

Vacatures en stageplaatsen

 

Het Cobra Museum zoekt per direct een HORECAMEDEWERKER(PT)

die gemotiveerd is om in ons museumcafé te werken. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zondag, onze ideale kandidaat heeft gevoel voor de uitstraling, service en culinaire interesse.

Functie inhoud:

  • Barwerkzaamheden
  • Bedienen van gasten aan tafel
  • Lunchgerechten bereiden
  • Schoonmaakwerkzaamheden

Functie-eisen:

  • Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels
  • Gastvrije en zelfstandige werkhouding
  • Flexibel
  • Goede omgangsvormen en contactuele eigenschappen
  • Stressbestendig
  • Horeca Ervaring is een pre

Uw brief met CV kunt u sturen naar: r.tenzende@cobra-museum.nl

 

 

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief