Volg ons op Facebook voor het laatste nieuws.

Tomorrow, Wednesday 27 January 2021, at 20:35 on NPO1 we will host the show "TUSSEN KUNST EN KITSCH". We will dive… twitter.com/i/web/status/1…

RT @azizbekkaoui: Trots dat ik kan mededelen dat ik de kostuums ga ontwerpen voor theaterproductie #Antigone #Regie is in handen van @A_Da…

Kijk op deze site naar de actuele workshops.

Cobra Museum team

Director: Lillian Bóza

Assistant to the Director: Lonneke Jansen l.jansen@cobra-museum.nl

Communication and Marketing: Eric Wie

Communication and Marketing a.i.: Sandra van Dongen s.vandongen@cobra-museum.nl

Online marketing a.i. : Bruno Aguilar b.aguilar@cobra-museum.nl

Communication and Press a.i. : Steffie Maas s.maas@cobra-museum.nl

Senior Curator: Hilde de Bruijn h.debruijn@cobra-museum.nl

Curator: Julia Steenhuisen j.steenhuisen@cobra-museum.nl

Junior Conservator (thanks to Prins Bernhard Cultuurfonds): Pim Arts p.arts@cobra-museum.nl

Education: Nina Montijn n.montijn@cobra-museum.nl

Education and Activities: Esther van den Berg e.vandenberg@cobra-museum.nl

Events and Congress & Business Relations: Denise van der Schaft d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Graphic and Exhibition Design: Renata Alvares r.alvares@cobra-museum.nl

Finance and Control: Joan Madiredjo j.madiredjo@cobra-museum.nl

Operational Manager: Idwer Boersma i.boersma@cobra-museum.nl

Technique and Exhibitions:  Guido Jelsma g.jelsma@cobra-museum.nl

Technique and Building: Stefan Mirck: s.mirck@cobra-museum.nl

 

Jobs and Internships

Look for jobs en internships on our Dutch Cobra museum team page

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief