Volg ons op Facebook voor het laatste nieuws.

We are very grateful to the province of Noord-Holland and the municipality of Amstelveen for granting us € 192.945… twitter.com/i/web/status/1…

RT @Fomo_You: Press conference 3D @musea21 @vangoghmuseum A decade of acquisitions @cobramuseum Frida Khalo & Diego Rivera @themauritshuis…

Kijk op deze site naar de actuele workshops.

Cobra Museum-team

U vindt op deze pagina een overzicht van onze huidige medewerkers, vacatures, een oproep voor vrijwilligers en mogelijkheden voor stages.

TEAM

Algemeen directeur: Lillian Bóza

Directiesecretaresse: Lonneke Jansen l.jansen@cobra-museum.nl

Communicatie en marketing: Sandra van Dongen s.vandongen@cobra-museum.nl

Online marketing: Bruno Aguilar b.aguilar@cobra-museum.nl

Communicatie en pers: Steffie Maas s.maas@cobra-museum.nl

Senior conservator: Hilde de Bruijn h.debruijn@cobra-museum.nl

Conservator: Julia Steenhuisen j.steenhuisen@cobra-museum.nl

Junior conservator (met dank aan het Prins Bernhard Cultuurfonds): Pim Arts p.arts@cobra-museum.nl

 

 

Financiën en bedrijfsvoering: Joan Madiredjo j.madiredjo@cobra-museum.nl

Development, evenementen en zaalverhuur: Denise van der Schaft d.vanderschaft@cobra-museum.nl.

Fondsenwerving: Beatrice Puijk fondsenwerver@cobra-museum.nl

Educatie: Nina Montijn n.montijn@cobra-museum.nl

Medewerker Educatie: Esther van den Berg e.vandenberg@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp: Renata Alvares r.alvares@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering: Idwer Boersma i.boersma@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek: Guido Jelsma g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en beheer: Stefan Mirck: s.mirck@cobra-museum.nl

 

OPROEP: Publieksmedewerkers (vrijwillig)

Het Cobra Museum is een internationaal museum voor moderne en actuele kunst dat bezoekers vanuit de hele wereld bezoekers ontvangt. Om deze bezoekers een onvergetelijke beleving te bieden zoeken we collega’s die:

• onze bezoekers voorzien van informatie
• toezicht houden in het museum
• Nederlands en Engels spreken

Reageer als je denkt ons hier mee te kunnen ondersteunen en:
• wanneer je enthousiast, open-minded en flexibel bent
• je affiniteit met kunst hebt
• je gastvrijheid hoog in het vaandel hebt staan
• je in ieder geval minimaal 2 keer in de week beschikbaar bent
• je minimaal 21 jaar oud bent

 

Wat bieden wij?
• een vrijwilligersvergoeding
• een jaar lang gratis entree tot het museum en korting in de winkel en het café
• uitnodigingen voor previews, openingen en finissages
• een fijne en inspirerende werkomgeving in het hart van Amstelveen

Bevalt de samenwerking en vind je het leuk om je voor langere tijd aan het Cobra Museum te verbinden? Dan behoort dat tot de mogelijkheden.

Enthousiast geworden of meer weten?
Neem contact op met Esther en mail je CV en motivatie onder vermelding van ‘vacature publieksmedewerker’ naar e.vandenberg@cobra-museum.nl

VACATURES EN STAGEPLEKKEN

Het Cobra Museum neemt geen open sollicitaties voor een stage op de conservatorenafdeling in behandeling.
Please note that we can’t accept interns who don’t speak and write Dutch fluently.

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief