Volg ons op Facebook voor het laatste nieuws.

RT @avrotros_kunst: Nu te Zien! ⏰ LAATSTE KANS ⏰ 'This is surrealism' is alleen nog dit weekend te bezoeken in het @cobramuseum! Met o.a.…

RT @Gem_Amstelveen: Heb jij het nieuwe kunstwerk naast het @cobramuseum al gezien? Kleurrijk 🎨, hè? Meer info ➡ bit.ly/3csSQ2h htt…

Kijk op deze site naar de actuele workshops.

Cobra Museum-team

U vindt op deze pagina een overzicht van onze huidige medewerkers, vacatures, een oproep voor vrijwilligers en mogelijkheden voor stages.

TEAM

Algemeen directeur: Lillian Bóza

Directiesecretaresse: Lonneke Jansen l.jansen@cobra-museum.nl

Communicatie en marketing: Sandra van Dongen s.vandongen@cobra-museum.nl

Online marketing: Bruno Aguilar b.aguilar@cobra-museum.nl

Communicatie en pers: Steffie Maas s.maas@cobra-museum.nl

Senior conservator: Hilde de Bruijn h.debruijn@cobra-museum.nl

Conservator: Julia Steenhuisen j.steenhuisen@cobra-museum.nl

Junior conservator (met dank aan het Prins Bernhard Cultuurfonds): Pim Arts p.arts@cobra-museum.nl

Registrar: Priya Bansrajp.bansraj@cobra-museum.nl

 

 

Financiën en bedrijfsvoering: Joan Madiredjo j.madiredjo@cobra-museum.nl

Development, evenementen en zaalverhuur: Denise van der Schaft d.vanderschaft@cobra-museum.nl.

Fondsenwerving: Beatrice Puijk fondsenwerver@cobra-museum.nl

Educatie: Nina Montijn n.montijn@cobra-museum.nl

Medewerker Educatie: Esther van den Berg e.vandenberg@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp: Renata Alvares r.alvares@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering: Idwer Boersma i.boersma@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek: Guido Jelsma g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en beheer: Stefan Mirck: s.mirck@cobra-museum.nl

 

OPROEP: Publieksmedewerkers (vrijwillig)

Op 1 juni opent in het Cobra Museum voor Moderne Kunst in Amstelveen de grote zomertentoonstelling This is Surrealism! met kunstenaars als Salvador Dali, René Magritte, Man Ray en vele anderen.  Hiervoor zijn we op zoek naar leuke enthousiaste collega’s die op vrijwillige basis ons team komen versterken. Het Cobra Museum is een internationaal museum voor moderne en actuele kunst dat bezoekers vanuit de hele wereld ontvangt. Om deze bezoekers een onvergetelijke beleving te bieden zoeken we collega’s die:

  • onze bezoekers voorzien van informatie
  • toezicht houden in het museum
  • Nederlands en Engels spreken

 

Reageer als je denkt ons hier mee te kunnen ondersteunen en:

  • wanneer je enthousiast, open-minded en flexibel bent
  • je affiniteit met kunst hebt
  • je gastvrijheid hoog in het vaandel hebt staan
  • je in ieder geval minimaal 1 keer in de week beschikbaar bent in de periode mei tot en met augustus (m.u.v. eventuele al geplande vakantie)
  • je minimaal 21 jaar oud bent

Wat bieden wij?

  • een vrijwilligersvergoeding
  • een jaar lang gratis entree tot het museum en korting in de winkel en het café
  • uitnodigingen voor previews, openingen en finissages
  • een fijne en inspirerende werkomgeving in het hart van Amstelveen

Bevalt de samenwerking en vind je het leuk om je voor langere tijd aan het Cobra Museum te verbinden? Dan behoort dat tot de mogelijkheden.

Enthousiast geworden of meer weten?
Mail je CV en motivatie onder vermelding van ‘vacature publieksmedewerker’ naar e.vandenberg@cobra-museum.nl of neem contact op met Esther van den Berg op tel. 020- 547 50 38.

VACATURES EN STAGEPLEKKEN

Het Cobra Museum neemt geen open sollicitaties voor een stage op de conservatorenafdeling in behandeling.
Please note that we can’t accept interns who don’t speak and write Dutch fluently.

Het Cobra Museum zoekt Horecamedewerkers

Die gemotiveerd is om in ons museumcafé te werken. Het museum is geopend van dinsdag tot en met zondag (10:00 – 17:00), onze ideale kandidaat weet van aanpakken, is flexibel inzetbaar en servicegericht.

Functie-inhoud:

  • Barwerkzaamheden
  • Bedienen van gasten aan tafel binnen en buiten op het terras
  • Lunchgerechten bereiden
  • Schoonmaakwerkzaamheden

Functie-eisen:

  • Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlands en Engels
  • Gastvrije en zelfstandige werkhouding
  • Flexibel
  • Goede omgangsvormen en contactuele eigenschappen
  • Culinaire interesse
  • Stressbestendig
  • Horeca ervaring is een pré

Soort dienstverband: Deeltijd
Bij interesse kunt u uw motivatie en CV sturen naar personeelszaken@cobra-museum.nl o.v.v. Horecamedewerker
Als u vragen heeft kunt u bellen met Idwer Boersma op 0205475037

 

ALTIJD: Creatieve handen gezocht voor ons Kinderatelier

We zijn altijd op zoek naar kunstzinnige vrijwilligers die eens per maand kinderen willen begeleiden in ons succesvolle Kinderatelier. Elke zondag van 11.00 -14.00 uur kunnen kinderen van alle leeftijden daar terecht.  Het Cobra Museum vindt het belangrijk dat kinderen, nadat ze naar de kunstwerken in onze tentoonstellingen hebben gekeken, ook zelf creatief aan de slag kunnen. Dat kan al jaren in het kinderatelier, onder begeleiding van enthousiaste vrijwilligers.

Wat we verwachten:

Het bijzondere van het Cobra Museum is dat er spontaan gemaakte en experimentele kunst te zien is: kunstwerken van de kunstenaars die deelnamen aan de Cobra beweging, zoals Karel Appel, Constant en Corneille, en van hedendaagse kunstenaars. Bij de meeste kinderen spreekt die kunst direct tot de verbeelding. Als vrijwilliger pak je die kijkbeleving op en stimuleer je tot creativiteit. Kinderen ervaren het als bijzonder dat ze in de nabijheid van moderne kunst kunnen tekenen (en dat is het natuurlijk ook), en dat anderen hun werk zien ontstaan.

Het kinderatelier is er voor onze bezoekers met kinderen, er geldt geen leeftijdsgrens en men hoeft zich vooraf niet op te geven. Als vrijwilliger zet je alle spullen klaar en begeleidt je de activiteiten in het atelier.

De vrijwilligers worden door de afdeling Educatie ingedeeld in teams (meestal van twee) en voor een paar maanden tegelijk wordt een rooster gemaakt. Afhankelijk van het aantal beschikbare vrijwilligers komt elk team eens per maand aan bod.

We betalen een kleine vrijwilligersvergoeding.

Ben je enthousiast en zou je zeker voor een jaar als vrijwilliger van het kinderatelier willen meedraaien? Stuur dan een email met je motivatie en een cv naar : activiteiten@cobra-museum.nl . Voor meer informatie kun je bellen met 020 5475031/38.

Schrijf u in voor de Cobra Museum nieuwsbrief